neden-saglik-kariyer

Neden Sağlık Kariyer

Sağlık Kariyer  olarak, Hizmetin sadece para vererek satın alınan bir anlayış olmadığını ve bir hizmet sektörünün arkasında görülmeyen yetenekler topluluğu ve fikir sanatları olduğuna inanmaktayız. Bizler için hizmet verenin ve hizmet alanın tek ortak alanıgüzel bir tebessümdür”.

online kayıt başvuru yapSağlık Sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek değişime kolaylıkla ayak uydurabilen yapımız itibariyle kişisel gelişim eğitimlerinden kurumsal gelişim eğitimlerine, dil eğitiminden, yurtdışı eğitimine; mesleki eğitimden hizmet içi eğitime kadar her türlü eğitim faaliyetlerini yüksek standartlarla sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca bugün geldiğimiz noktada küreselleşen dünyamızda artık bu tür eğitimlerin yerel bazlı değil, uluslararası ölçeklerde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz.

  • Bakanlık Onaylı Sertifikalar: Kurumumuz, ulusal ve uluslararası alanda verdiği sertifikalı eğitimler ile konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir.
  • Güncellenen Eğitim İçerikleri : Kurumumuzdaki eğitim içeriklerinin tümü, sektör uzmanları, danışmanlar ve üst düzey yöneticiler tarafından sürekli güncellenmektedir. Eğitimler teorik bilginin yanı sıra tamamen uygulama eksenli olarak planlanmaktadır.Öğrencilerimize, kurumumuza adım attıkları andan  iş hayatına atılacakları sürece kadar “İş destek Atölyemiz” ücretsiz olarak destek vermektedir.
  • Eğitim Tekrar Garantisi : Eğitimlere devam şartını sağlamış katılımcılar kendilerini yeterli görmedikleri takdirde almış oldukları eğitimi 6 ay içerisinde ücretsiz olarak bir daha alma hakkına sahiptirler. “Sağlık Kariyer Eğitim Merkezi’nde başarı garantidir.”
  • Eğitim Meteryalleri ve Dökümanlar:  Sağlık Kariyer Eğitim Merkezi’nde katılımcılara eğitim süresinde verilen her türlü eğitim metaryeli ve eğitim setleri uzmanlarımız tarafından hazırlanmış ve sürekli güncellenmektedir.. Bu yayınlarla ek olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış ek ders materyalleri ve ders notları gibi eğitim kalitesini artıran yayınlar verilmektedir.
  • Modern Ofis Sınıflar ve Teknolojik Altyapı : Tüm sınıflarımız kalabalık sınıfların dezavantajlarından arındırılmış maximum 15 kişilik olarak tasarlanmıştır. Eğitimler görsel yayın ve projeksiyon cihazları eşliğinde  gerçekleştirilmektedir.
  • Sektör Uzmanlarından Oluşan Eğitmen Kadrosu:Geniş ve uzman bir eğitmen kadrosuna sahip olan Sağlık Kariyer Eğitim Merkezi , eğitmenlerin seçiminden bireysel gelişimlerine kadar olan tüm süreçte toplam kalite sistemini uygulamaktadır Sağlık Kariyer ’in uzman eğitmen kadrosu ilgili sektörlerde en az 10 yıllık piyasa tecrübesine sahip, ilgili mesleki mevzuat ve uygulamalara hakimdir.
  • Kariyer Planlama Koordinatörlüğü: Sağlık Kariyer Eğitim Merkezi bu hedefi gerçekleştirebilmek için “Kariyer Planlama Koordinatörlüğü”nü kurmuştur. Bunun yanı sıra öğrencileri için hizmet verdiği şehirlerde kurmuş olduğu “İş Destek Atölyesi”  sayesinde gerek öğrencilerinin iş bulmalarına yardım edebilmek gerekse şirketlerin bu Atölye üzerinden kalifiye eleman bulmasına yardımcı olmaktadır.